Collection: Dairy Shop
-
4 GALLON "SIP SIP HOORAY!"
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / per$39.00 USDSale price $32.00 USDSale -
2 GALLON "JUST MOO-VELOUS"
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / per$19.50 USDSale price $16.00 USDSale -
8 GALLON "THE GUERNSEY GUZZLER"
Regular price $64.00 USDRegular priceUnit price / per$78.00 USDSale price $64.00 USDSale -
Sold out2 GALLON-BAGGED RAW GUERNSEY MILK
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / per$19.50 USDSale price $16.00 USDSold out -
Raw A2A2 Golden Guernsey Cream
Regular price From $22.50 USDRegular priceUnit price / per$42.00 USDSale price From $22.50 USDSale -
Raw Guernsey Milk in Nostalgic GLASS
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price / per$10.00 USDSale price $9.75 USDSale -
ONE GALLON BAGGED MILK
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$9.75 USDSale price $8.00 USDSale -
6 GALLON-BAGGED RAW GUERNSEY MILK
Regular price $48.00 USDRegular priceUnit price / per$58.50 USDSale price $48.00 USDSale -
4 GALLON-BAGGED RAW GUERNSEY MILK
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price / per$39.00 USDSale price $32.00 USDSale -
RAW SHEEP MILK (ONLY OFFERED DURING LAMBING SEASON)
Regular price $0.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.00 USDSold out -
JAR FEE DEPOSIT
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.00 USD -
Sold outSLOW CHURNED BUTTER 1 LB
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USDSold out -
2 HALF GALLON-BAGGED RAW GUERNSEY MILK
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USDSold out -
6 GALLON "UDDERLY GOLDEN"
Regular price $48.00 USDRegular priceUnit price / per$58.50 USDSale price $48.00 USDSale